Çarşamba , 23 Haziran 2021

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Faizsiz nakit avans vermekte olan bankalar birçok kullanıcının özellikle tercih sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüz ekonomik şartlarında kredi kartları varlıkları hayatımıza tamamıyla adapte olmuş durumdadır. En normal ödemelerden, tüm faturaların ödenmesine kadar farklı türlere sahip olduğumuz kredi kartlarını ödeme metodu olarak kullanmaktayız. Son zamanlarda sunulan artı faydalardan taksitli alışveriş imkanı sayesinde alışverişte ilk tercihlerden olan kredi kartlarımız sayesinde bir çok ödeme işlemini yapabildiğimiz, ödemeleri gelecek aylara erteleyebildiğimiz için de kart borçlarımızı ödeme konusunda bize esneklikler sağlanmış oluyor.

Fakat kartımızı kullandığımız farklı zamanlarda anlaşma vb. sebepler ile taksitlendirme veya erteleme işlemleri çok büyük ücretler tutabilmektedir. Bu durumlardan uzak durmak isteyen kullanıcılar ise helal bankacılık sayesinde bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için bu faizsiz nakit avans yöntemlerini tercih edebilmektedir. Günümüzde bütün bankalar, farklı dönemlerde faizsiz alışveriş kampanyaları düzenleyerek tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarabilmektedir.

Faizsiz Nakit Avans Nedir?

Normal şartlarda kredi kartımızı kullanarak nakit avans kullanabilmek için ATM ‘leri kullanıp limitimiz doğrultusu kadar meblağa ulaşabiliyorduk. Kredi kartı limit bilgisinin yanında nakit avans limiti olarak kolay şekilde görebilirsiniz. Günümüz şartlarında farklı banka kuruluşu, nakit avans limitileri alışveriş limitini neredeyse eş değer olarak tutulmakta. Bu şartlarda alışveriş yaptıkça azalan limitiniz doğrultusunda atm üzerinden çekebileceğiniz nakit avans limiti de düşmektedir.

Her banka farklı zamanlarda ATM ‘den nakit avans çekimi artırmak sebebiyle farklı türde kampanyalar sunabiliyor. Bu kampanyalarda makale konumuz olan faizsiz nakit avans kampanyaları olarak yayınlanmaktadır. Unutmayınız ki kartınız da nakit avans özelliği aktif değil ise faizsiz nakit avans kampanyalarından faydalanmak mümkün değildir.

Hakkında Admin

İlginizi Çekebilir!

enflasyon anlamı nedir

Enflasyon Nedir, Nasıl Hesaplanır?

Enflasyon Nedir? Fransızca kökenli enflasyon, şişkinlik demek olup terim olarak da bir ekonomide fiyatlar genel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir